"

फिफा विश्वकप २०१८ रसिया : नेपाली समय, तालिका र खेलमैदान

बुधबार, ३० जेठ २०७५, १६ : ०६ नागरिक


काठमाडौं – फिफा विश्वकप फुटबल प्रतियोगिता जेष्ठ ३१ गते बिहीबारबाट रसियामा सुरु हुँदैछ। २१ औं रसिया विश्वकपमा विश्वका ३२ राष्ट्रले सहभागिता जनाएका छन्। ३२ राष्ट्रलाई ८ समूहमा विभाजन गरेर प्रत्येक समूहमा ४ राष्ट्रलाई राखिएको छ। हेर्नुहोस् विश्वकपका लागि प्रतिस्पर्धा गर्दै गरेका ३२ राष्ट्रको खेल नेपाली समयमा कती बजे र कुन रंगशालामाः

समूह चरण
जेष्ठ ३१
रूस – साउदी  अरब : बेलुका ८ः४५ – लुज्निकी रंगशाला मस्को
असार १
इजिप्ट –उरूग्वे : साँझ ५ः४५ – इकाटेरिनबर्ग एरिना
मोरक्को – इरान : बेलुका ८ः४५ – सेन्ट पिटर्सबर्ग रंगशाला
पोर्चुगल – स्पेन : राती ११ः४५ – फिस्ट ओलम्पिक रंगशाला सोची
असार २
फ्रान्स – अष्ट्रेलीया : दिउँसो ३ः४५ – कजान एरिना
अर्जेन्टिना – आइसल्याण्ड : साँझ ६ः४५ – स्पार्टक रंगशाला मस्को
पेरू – डेनमार्क : बेलुका ९ः४५ – मोर्डोभिया एरिना सारांस्क
असार ३
क्रोएसिया – नाइजेरीया : दिउँसो १२ः४५ – कालिनिन्गराड रंगशाला
कोष्टारिका – सर्बिया : साँझ ५ः४५ – समारा एरिना
जर्मनी – मेक्सिको : बेलुका ८ः४५ – लुज्निकी रंगशालामा मस्को
ब्राजिल – स्विजरल्याण्ड : राती ११ः४५ – रोस्टोभ एरिना सामरा
असार ४
स्विडेन – दक्षिण कोरिया : साँझ ५ः४५ – निज्नी नोभगोरोड रंगशाला
बेल्जियम – पानामा : बेलुका ८ः४५ – फिस्ट ओलम्पिक रंगशाला सोची
ट्युिनसिया – इङ्ल्याण्ड : राती ११ः४५ – भोल्गोग्राड एरिना
असार ५
कोलम्बिया – जापान : साँझ ५ः४५ – मोर्डोभिया एरिना सारांस्क
पोल्याण्ड – सेनेगल : बेलुका ८ः४५ – स्पार्टक रंगशाला मस्को
रूस – इजिप्ट : राती ११ः४५ – कजान एरिना
असार ६
पोर्चुगल – मोरक्को : साँझ ५ः४५ – लुज्निकी रंगशालामा मस्को
उरूग्वे – साउदी अरब : बेलुका ८ः४५ – रोस्टोभ एरिना सामरा
इरान – स्पेन : राती ११ः४५ – कजान एरिना
असार ७
डेनमार्क – अष्ट्रेलीया : साँझ ५ः४५ – समारा एरिना
फ्रान्स – पेरू : बेलुका ८ः४५ – इकाटेरिनबर्ग एरिना
अर्जेन्टिना – क्रोएसिया : राती ११ः४५ – निज्नी नोभगोरोड रंगशाला
असार ८
ब्राजिल – कोष्टारिका : साँझ ५ः४५ – सेन्ट पिटर्सबर्ग रंगशाला
नाइजेरीया – आइसल्याण्ड : बेलुका ८ः४५ – भोल्गोग्राड एरिना
सर्बिया – स्विजरल्याण्ड : राती ११ः४५ – कालिनिन्गराड रंगशाला
असार ९
बेल्जियम – ट्युिनसिया : साँझ ५ः४५ – स्पार्टक रंगशाला मस्को
दक्षिण कोरिया – मेक्सिको : बेलुका ८ः४५ – रोस्टोभ एरिना सामरा
जर्मनी – स्विडेन : राती ११ः४५ – फिस्ट ओलम्पिक रंगशाला सोची
असार १०
इङ्ल्याण्ड – पानामा : साँझ ५ः४५ – निज्नी नोभगोरोड रंगशाला
जापान – सेनेगल : बेलुका ८ः४५ – इकाटेरिनबर्ग एरिना
पोल्याण्ड – कोलम्बिया : राती ११ः४५ – कजान एरिना
असार ११
साउदी अरब – इजिष्ट : बेलुका ७ः४५ – भोल्गोग्राड एरिना
उरूग्वे – रसिया : बेलुका ७ः४५ – समारा एरिना
इरान – पोर्चुगल : राती ११ः४५ – मोर्डोभिया एरिना सारांस्क
स्पेन – मोरक्को : राती ११ः४५ – कालिनिन्गराड रंगशाला
असार १२
अष्ट्रेलिया – पेरू : बेलुका ७ः४५ – फिस्ट ओलम्पिक रंगशाला सोची
डेनमार्क – फ्रान्स : बेलुका ७ः४५ – लुज्निकी रंगशालामा मस्को
नाइजेरीया – अर्जेन्टिना : राती ११ः४५ – सेन्ट पिटर्सबर्ग रंगशाला
आइसल्याण्ड – क्रोएसिया : राती ११ः४५ – रोस्टोभ एरिना सामरा
असार १३
दक्षिण कोरिया – जर्मनी : बेलुका ७ः४५ – कजान एरिना
मेक्सिको – स्विडेन : बेलुका ७ः४५ – इकाटेरिनबर्ग एरिना
स्विजरल्याण्ड – कोष्टारिका : राती ११ः४५ – निज्नी नोभगोरोड रंगशाला
सर्बिया – ब्राजिल : राती ११ः४५ – स्पार्टक रंगशाला मस्को
असार १४
सेनेगल – कोलम्बिया : बेलुका ७ः४५ – समारा एरिना
जापान – पोल्याण्ड : बेलुका ७ः४५ – भोल्गोग्राड एरिना
इङ्ल्याण्ड – बेल्जियम : राती ११ः४५ – कालिनिन्गराड रंगशाला
पानामा  – ट्युिनसिया : राती ११ः४५ – मोर्डोभिया एरिना सारांस्क

अन्तिम १६ टोली (प्रि क्वाटरफाइनल)
असार १६ – बेलुका ७ः४५ – कजान एरिना : समूह सी विजेता – समूह डी उपविजेता
असार १६ – राती ११ः४५ – फिस्ट ओलम्पिक रंगशाला सोची : समूह ए विजेता – समूह बी उपविजेता
असार १७ – बेलुका ७ः४५ – लुज्निकी रंगशालामा मस्को : समूह बी विजेता – समूह ए उपविजेता
असार १७ – राती ११ः४५ – निज्नी नोभगोरोड रंगशाला : समूह डी विजेता – समूह सी उपविजेता
असार १८ – बेलुका ७ः४५ – समारा एरिना : समूह इ विजेता – समूह एफ उपविजेता
असार १८ – राती ११ः४५ – रोस्टोभ एरिना सामरा : समूह जी विजेता – समूह एच उपविजेता
असार १९ – बेलुका ७ः४५ – सेन्ट पिटर्सबर्ग रंगशाला : समूह एफ विजेता – समूह इ उपविजेता
असार १९ – राती ११ः४५ – स्पार्टक रंगशाला मस्को : समूह एच विजेता – समूह जी उपविजेता

क्वाटरफाइनल
असार २२ – बेलुका ७ः४५ –  निज्नी नोभगोरोड रंगशाला : समूह ए विजेता – समूह बी विजेता
असार २२ – राती ११ः४५ – कजान एरिना : समूह इ विजेता – समूह एफ विजेता
असार २३ – बेलुका ७ः४५ –  समारा एरिना : समूह जी विजेता – समूह एच विजेता
असार २३ – राती ११ः४५ –  फिस्ट ओलम्पिक रंगशाला सोची : समूह सी विजेता – समूह डी विजेता

सेमिफाइनल
असार २६ – राती ११ः४५ – सेन्ट पिटर्सबर्ग रंगशाला : क्वाटरफाइनल १ विजेता – क्वाटरफाइनल २ विजेता
असार २७ – राती ११ः४५ – लुज्निकी रंगशालामा मस्को : क्वाटरफाइनल ३ विजेता – क्वाटरफाइनल ४ विजेता

असार ३१ गते फाइनल
सेमिफाइनलमा विजेता दुई टोली बेलुका ८ः४५ : लुज्निकी रंगशालामा मस्को

 







यसमा तपाईको मत

अन्य समाचार

घरमा मोर्डन लाइटिंग

घरमा मोर्डन लाइटिंग

सही लाइटिंगको प्रयोगबाट घरलाई मोडर्न र नयाँ रुप दिन सकिन्छ । लाइटिंग मिलेको घर हेर्दामा साह्रै राम्रा हुन्छन । ...

वाशिंग मेसिन खरिद गाइड

वाशिंग मेसिन खरिद गाइड

वाशिंग मेसिन खरिद गर्दा ख्याल गर्नुपर्ने थुप्रै कुराहरु हुन्छन् | यस गाइड मार्फत तपाईले आफ्नो परिवारको लागि कस्तो फ्रिज खरिद...

घरेलु उपकरण सम्बन्धि सुरक्षा टिप्स

घरेलु उपकरण सम्बन्धि सुरक्षा टिप्स

घरेलु उपकरण सुरक्षित शैलीमा प्रयोग नगर्नाले ठूला ठूला दुर्घटना हुन सक्छ। यी सुझावहरु पालाना गर्नाले यस्तो दुर्घटना न्यून हुन्छ ।

फ्रिजको हेरचाह कसरी गर्ने?

फ्रिजको हेरचाह कसरी गर्ने?

फ्रिजको औसत आयु १३ वर्ष मानिन्छ | तर यी कुराहरु ध्यानमा राखेर फ्रिजलाई कथित औसत आयुभन्दा धेरै समयसम्म प्रयोग गर्न...

'आयो गयो फेरियो व्यवस्था, आफ्नो भने उस्तै छ अवस्था'

‘आयो गयो फेरियो व्यवस्था । आफ्नो भने उस्तै छ अवस्था ।। कल्ले के गर्छ ? पाय‘सी सबैले आफ्नै पेट भर्छ...

लेखिका प्रियंका

लेखिका प्रियंका

हलिउड टेलिभिजन सो ‘क्वान्टिको’को पछिल्लो श्रृंखलाबाट विवादमा तानिएकी बलिउड नायिका प्रियंका चोपडाले सन् २०१९ मा ‘अनफिनिस्ड’ नामक पुस्तक पाठकमाझ ल्याउने...

नेपाली फिल्मको खराब बोहनी

नेपाली फिल्मको खराब बोहनी

अघिल्लो वर्ष थुप्रै फिल्मले निर्माताकोे गोजी भरेका थिए । थुप्रै नयाँ कलाकारले अभिनयमा सम्भावना देखाएका थिए । यही अपेक्षाका साथ...

ग्ल्याममा ओजस्वीराज र सन्ध्या

एसइइको परीक्षा दिएर बसेका विद्यार्थीको प्रतिभा उजागर गर्न राजधानीमा आयोजना गरिएको ‘मिस्टर एन्ड मिस एसइई ग्ल्याम २०१८’ को उपाधि ओजस्वीराज...