नेकपा एकता प्रकिया

गौतम नेतृत्वको किसान महासंघले पूर्णता पायो (नामसहित)

सोमबार, ०९ असार २०७६, १४ : २८ नागरिक

काठमाडौं– नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)को नेपाल किसान महासंघले पूर्णता पाएको छ। नेकपाका सचिवालय सदस्य वामदेव गौतम संयोजक रहेको महासंघले पूर्णता पाएको हो।

महासंघका संयोजक गौतम र सह–संयोजक क.चित्रबहादुर श्रेष्ठको आयोजनामा जेठ ३१ गतेबाट असार ६ गतेसम्म किसान महासंघकाे एक भेलाले टुंग्याएकाे हाे।

केन्द्रीय समितिको नामावली
१.    संयोजक  वामदेव गौतम– बर्दिया   
२.    सहसंयोजक  चित्रबहादुर श्रेष्ठ– चितवन
३.    सदस्य     केशवलाल श्रेष्ठ– चितवन
४.    सदस्य     हरिप्रसाद पराजुली– चितवन
५.    सदस्य     शारदाप्रसाद सुवेदी– कास्की
६.    सदस्य     बलराम बाँस्कोटा– काठमाडौँ
७.    सदस्य     सेसुराम भण्डारी– दाङ
८.    सदस्य     नहेन्द्र खड्का– बागलुङ
९.    सदस्य     केपी बराल–उदयपुर
१०.    सदस्य     उमा कोइराला– सिन्धुली
११.    सदस्य     कृष्ण खनाल– चितवन
१२.    सदस्य      बलदेव चौधरी– उदयपुर
१३.    सदस्य     लालबहादुर थापा– बाजुरा
१४.    सदस्य     लालबहादुर बिक- कञ्चनपुर
१५.    सदस्य     श्रीनाथ बराल– कास्की
१६.    सदस्य     शान्ता मानवी– काठमाडौँ
१७.    सदस्य     शिव खनाल – कास्की
१८.    सदस्य     अगस्त अधिकारी– अछाम
१९.    सदस्य     कमल श्रेष्ठ– गुल्मी    
२०.    सदस्य     नयाँराम थापा–दैलेख
२१.    सदस्य     रामबहादुर ढकाल– गोरखा
२२.    सदस्य     ध्रुवराज ढकाल– सर्लाही
२३.    सदस्य     रामअवतार यादव– सिराहा
२४.    सदस्य     डिबि कार्की– स्याङजा
२५.    सदस्य     बाबुराम थापा– तेह्रथुम
२६.    सदस्य     श्रीगोविन्द महर्जन– ललितपुर
२७.    सदस्य     हरिनारायण महतो– सप्तरी
२८.    सदस्य     टोपबहादुर खड्का– बझाङ
२९.    सदस्य     लेखराज रेग्मी– दाङ
३०.    सदस्य     बुद्धबहादुर बस्नेत– प्युठान
३१.    सदस्य     रेशम जि.सी.– सुर्खेत
३२.    सदस्य     प्रेम बराल– बारा
३३.    सदस्य     छेदी यादव– सप्तरी
३४.    सदस्य     मेखबहादुर भण्डारी– लमजुङ
३५.    सदस्य     रिखिराम भुसाल (ऋषि)- पर्वत
३६.    सदस्य     दाताराम खनाल– इलाम
३७.    सदस्य     सीमा रिजाल– काठमाण्डौं
३८.    सदस्य     निर्दोष तिमल्सिना– सिन्धुपाल्चोक
३९.    सदस्य     माया गौतम केसी– काठमाडौँ
४०.    सदस्य     आनन्दराम फुँयाल– काठमाडौँ
४१.    सदस्य     पुण्य पौडेल– कास्की
४२.    सदस्य     देवी बराल– झापा
४३.    सदस्य     गणेश कुँवर– काठमाडौँ
४४.    सदस्य     टीका बास्तोला ’रेखा- ललितपुर
४५.    सदस्य     अप्सरा न्यौपाने– जुम्ला
४६.    सदस्य     बेनु शिवाकोटी– झापा
४७.    सदस्य     यज्ञराज बास्तोला– कैलाली
४८.    सदस्य     सावित्रा रेग्मी– मोरङ
४९.    सदस्य     केशवराज खड्का– काठमाडौँ
५०.    सदस्य     जाल्पा भुसाल– अर्घाखाँची
५१.    सदस्य     जीवन्ती पौडेल– कैलाली
५२.    सदस्य     दुर्गा भण्डारी– नवलपुर
५३.    सदस्य     अञ्जु श्रेष्ठ – काठमाडौँ
५४.    सदस्य     अमरबहादुर बोहोरा–   डडेलधुरा
५५.    सदस्य     आङबाबु लामा– रामेछाप
५६.    सदस्य     आरती पौडेल– बाँके
५७.    सदस्य     उचितलाल चौधरी– सप्तरी
५८.    सदस्य     उज्ज्वल थापा– मुगु
५९.    सदस्य     उमेश घिमिरे– धनकुटा
६०.    सदस्य     एकादत्त वस्ती– नवलपुर
६१.    सदस्य      ऋषि बजगाँई– सिन्धुपाल्चोक
६२.    सदस्य     ऋषिराम रोक्का–  रोल्पा
६३.    सदस्य     कलबहादुर हमाल- हुम्ला
६४.    सदस्य     कलिराम वली– सल्यान
६५.    सदस्य     करनचान्दे गुरूङ– मुस्ताङ
६६.    सदस्य     कर्णब.कार्की ’राजन’- सिन्धुली    
६७.    सदस्य     कुलप्रसाद देवकोटा– चितवन
६८.    सदस्य     केदार अधिकारी– चितवन
६९.    सदस्य     केदार पुडासैनी– नुवाकोट
७०.    सदस्य     केहेरसिं चेम्जोङ– पाँचथर
७१.    सदस्य     कैलु दमाई– अछाम
७२.    सदस्य     कृष्ण अधिकारी– काठमाडौँ
७३.    सदस्य     कृष्ण अर्याल– धादिङ
७४.    सदस्य     कृष्णबहादुर कार्की–दोलखा
७५.    सदस्य     कृष्णबहादुर बुढा– जाजरकोट
७६.    सदस्य     खड्कबहादुर खड्का– बर्दिया
७७.    सदस्य     खडानन्द कडेरिया– रामेछाप
७८.    सदस्य     खेम भट्ट – चितवन
७९.    सदस्य     खेम सुवेदी– कञ्चनपुर
८०.    सदस्य     गणेशकुमार जोशी– दार्चुला
८१.    सदस्य     गोकर्णराज पाठक–  नुवाकोट
८२.    सदस्य     गोपाल बम – मुगु
८३.    सदस्य     गोपाल रेउले– पूर्वी रूकुम
८४.    सदस्य     गोविन्द पौडेल–  रसुवा
८५.    सदस्य     गोविन्द ज्ञवाली–  बर्दिया
८६.    सदस्य     गंगाबहादुर खड्का– पर्सा
८७.    सदस्य     गंगा चेम्जोङ– पाँचथर
८८.    सदस्य     घनश्याम थापा–  इलाम
८९.    सदस्य     घनश्याम न्यौपाने– नुवाकोट
९०.    सदस्य     घनश्याम पाण्डे– दाङ
९१.    सदस्य     चन्द्रकान्त ढकाल–    परासी
९२.    सदस्य     चन्द्रबहादुर न्यौपाने(    संखुवासभा
९३.    सदस्य     चुडामणि बराल–    तेह्रथुम
९४.    सदस्य     चुलुराम चौधरी–    कैलाली
९५.    सदस्य     छविलाल चौधरी–    बारा
९६.    सदस्य     छविलाल थापा–    तनहुँ
९७.    सदस्य     छिरिङ लामा–    ताप्लेजुङ
९८.    सदस्य     जागुराम चौधरी–    कैलाली
९९.    सदस्य     जागेश्वर यादव–    सर्लाही
१००.    सदस्य     जानुका क्षेत्री–    बाँके
१०१.    सदस्य     जीतबहादुर रोकाया–    डोल्पा
१०२.    सदस्य     जीवन राई–संगीन)–    खोटाङ
१०३.    सदस्य     जुद्ध विलास भण्डारी–    गोरखा
१०४.    सदस्य     ज्योति गिरी थापा मगर–    काठमाडौँ
१०५.    सदस्य     झमक पराजुली ‘राजन’–    सुनसरी
१०६.    सदस्य     झलक लामिछाने–    काभ्रे    
१०७.    सदस्य     टेकबहादुर गिरी–    रूकुम पश्चिम
१०८.    सदस्य     ठाकुरप्रसाद भण्डारी –    गुल्मी
१०९.    सदस्य     डिल्लिराम शर्मा –    मोरङ
११०.    सदस्य     ढाकाराम अर्याल –    स्याङ्जा
१११.    सदस्य     ढुण्डीराज थापा–    धनकुटा
११२.    सदस्य     ताराकिशोर धमला –    दैलेख
११३.    सदस्य     तारा खत्री    –    बाँके
११४.    सदस्य     ताराजन घिमिरे–    कपिलवस्तु         
११५.    सदस्य     तारा खाती    –     डडेल्धुरा
११६.    सदस्य     तारा उपाध्याय सुवेदी–    झापा
११७.    सदस्य     थम्मन खड्का–    प्युठान
११८.    सदस्य     दिनेशराज थापा–    सर्लाही
११९.    सदस्य     दीर्घलाल चौधरी–    उदयपुर
१२०.    सदस्य     दुर्गा थापा    –    दोलखा    
१२१.    सदस्य     दुधनाथ गुप्ता–    परासी
१२२.    सदस्य     देवबहादुर घले–    म्याग्दी
१२३.    सदस्य     देवीचन्द्र बुढा ’दीपक’–    बाजुरा
१२४.    सदस्य     देवीबहादुर रायमाझी–    अर्घाखाँची
१२५.    सदस्य     देवु विष्ट    –    तनहुँ
१२६.    सदस्य     धनबहादुर थकाली–    मुस्ताङ
१२७.    सदस्य     धनबहादुर श्रेष्ठ–    पर्सा
१२८.    सदस्य     धनीमान बुढा–    पूर्वी रूकुम
१२९.    सदस्य     धीरबहादुर शाही–    सुर्खेत
१३०.    सदस्य     नवराज लुइँटेल–    धादिङ
१३१.    सदस्य     नगेन्द्र घर्ती    –    रोल्पा
१३२.    सदस्य     नरेन्द्र खतिवडा–    ओखलढुङ्गा
१३३.    सदस्य     नवेन्द्र नेपाली–    जाजरकोट
१३४.    सदस्य     नारायण कुँवर–    चितवन
१३५.    सदस्य     नारायण देवकोटा–    मकवानपुर
१३६.    सदस्य     नारायण भुसाल–    कपिलवस्तु
१३७.    सदस्य     निर्मला भुसाल–    पर्वत
१३८.    सदस्य     निशान किराती–    सोलुखुम्बु
१३९.    सदस्य     नेत्रप्रसाद पौडेल–    धादिङ
१४०.    सदस्य     नेहरसिंह केसी–    प्युठान
१४१.    सदस्य     पदम लिम्बु–    सुनसरी
१४२.    सदस्य     पार्वती चापागाँई–    काठमाडौँ
१४३.    सदस्य     प्रकाश थापा–    सर्लाही
१४४.    सदस्य     प्रतापसिंह धामी–    दार्चुला
१४५.    सदस्य     प्रमेश पोखरेल–    गुल्मी
१४६.    सदस्य     प्रेम कार्की    –    भोजपुर
१४७.    सदस्य     प्रेम दंगाल    –    सुनसरी
१४८.    सदस्य     प्रेमा अधिकारी–    सल्यान
१४९.    सदस्य     पि.एन. अधिकारी–    ललितपुर
१५०.    सदस्य     पुनमसिंह घर्ती–    कालिकोट
१५१.    सदस्य     पुष्प बस्नेत    –    उदयपुर
१५२.    सदस्य     फुल्लन राना थारू (    कञ्चनपुर
१५३.    सदस्य     बतहु यादव–    बारा
१५४.    सदस्य     बमबहादुर    थापा–    लमजुङ
१५५.    सदस्य     बाजुराम गिरी–    भक्तपुर
१५६.    सदस्य     बालकृष्ण देउजा–    सिन्धुपाल्चोक
१५७.    सदस्य     बिक फडेरा–    हुम्ला
१५८.    सदस्य     बोधब.चौलागाँई ’बिनोद’(रामेछाप
१५९.    सदस्य     बुद्ध काङवोहाङ–    ताप्लेजुङ
१६०.    सदस्य     बाबुराम अधिकारी–     नुवाकोट
१६१.    सदस्य     बिना पन्त    –    रूपन्देही
१६२.    सदस्य     भगवती विष्ट–    प्युठान
१६३.    सदस्य     भारती पाठक–    मकवानपुर
१६४.    सदस्य     भीम जनला–    अछाम
१६५.    सदस्य     भुवनेश्वर सुवेदी–    कास्की
१६६.    सदस्य     भोजराज भट्टराई–    नवलपुर
१६७.    सदस्य     महादेव भट्ट–    बैतडी
१६८.    सदस्य     मयुरकृष्ण श्रेष्ठ–    ललितपुर
१६९.    सदस्य     मानबहादुर पौडेल–    पर्वत
१७०.    सदस्य     मिथिलेश यादव–    धनुषा
१७१.    सदस्य     मीनराशी गुरूङ–    मनाङ
१७२.    सदस्य     मुनबहादुर थापा–    कालिकोट
१७३.    सदस्य     मोहन गैरे    –    पाल्पा
१७४.    सदस्य     मोहनलाल शर्मा–    बागलुङ    
१७५.    सदस्य     मंगला तिमल्सिना–    काठमाडौँ
१७६.    सदस्य     यमबहादुर खपाङ्गी–    सप्तरी
१७७.    सदस्य     यज्ञ गैरे    –    रूपन्देही
१७८.    सदस्य     यादव खापुङ–    तेह्रथुम
१७९.    सदस्य     युवराज पौडेल–    अर्घाखाँची
१८०.    सदस्य     युवराज गुरुङ–    मनाङ
१८१.    सदस्य     योगेश पोखरेल–    गुल्मी
१८२.    सदस्य     रमिल बम    –    बैतडी
१८३.    सदस्य     रमेश श्रेष्ठ    –    सुनसरी
१८४.    सदस्य     रमेशचन्द्र जोशी–    डोटी
१८५.    सदस्य     रत्नलाल श्रेष्ठ–    काठमाडौँ
१८६.    सदस्य     रवीन्द्र अधिकारी–    लमजुङ
१८७.    सदस्य     रवीन्द्र बम    –    बझाङ
१८८.    सदस्य     राजकुमार उप्रेती–    सर्लाही
१८९.    सदस्य     राजकुमार बिक–    गोरखा
१९०.    सदस्य     राजीव दाहाल –    मोरङ
१९१.    सदस्य     राजु महर्जन–    ललितपुर    
१९२.    सदस्य     राधा निरौला–    ओखलढुङ्गा
१९३.    सदस्य     रामकिसन केवट ’रामु’ (    रूपन्देही
१९४.    सदस्य     रामकुमारी महतो–    धनुषा
१९५.    सदस्य     रामकृष्ण चौलागाँई(    जुम्ला
१९६.    सदस्य     रामचन्द्र नेपाल–    मकवानपुर
१९७.    सदस्य     रामबहादुर थापा–    स्याङ्जा
१९८.    सदस्य     रामचन्द्र महतो–    सिराहा
१९९.    सदस्य     रामचन्द्र सिंह कुशहवा(    महोत्तरी
२००.    सदस्य     रामजी सापकोटा–    चितवन
२०१.    सदस्य     रामप्रसाद पाण्डे–    गुल्मी
२०२.    सदस्य     रामप्रसाद दाहाल–    ललितपुर
२०३.    सदस्य     रामप्रसाद पौडेल–    चितवन
२०४.    सदस्य     रामबहादुर बुढा–    डोल्पा
२०५.    सदस्य     रामविनय रादव–    रौतहट
२०६.    सदस्य     रामशरण ढुंगाना–    काठमाडौँ
२०७.    सदस्य     रामहरि सुवेदी–    मकवानपुर
२०८.    सदस्य     रीता रिमाल–    दोलखा
२०९.    सदस्य     रुद्र अधिकारी–    उदयपुर
२१०.    सदस्य     रेखादेवी महतो–    महोत्तरी
२११.    सदस्य     रोहित भट्टराई–    काठमाडौँ
२१२.    सदस्य     लक्ष्मी महतो–    सर्लाही
२१३.    सदस्य     लेखनाथ बुढाथोकी–    संखुवासभा
२१४.    सदस्य     लेखराज गौतम–    काभ्रे
२१५.    सदस्य     वाशुदेव शर्मा उपाध्याय–    काभ्रे
२१६.    सदस्य     विजय भ्लोन–    मकवानपुर
२१७.    सदस्य     विनोदकुमार गिरी–    सुर्खेत
२१८.    सदस्य     विमला शर्मा–    काभ्रे
२१९.    सदस्य     विश्वराज थारू–    बर्दिया
२२०.    सदस्य     विष्णु बास्तोला–    सोलुखुम्बु
२२१.    सदस्य     विष्णुहरि देवकोटा–    चितवन
२२२.    सदस्य     वीरजङ राई–    भोजपुर
२२३.    सदस्य     वीरबहादुर बस्नेत–    जाजरकोट
२२४.    सदस्य     वीरबहादुर बुढा–    सुर्खेत   
२२५.    सदस्य     वीरबहादुर शाही–    पश्चिम रूकुम
२२६.    सदस्य     शर्मा चौधरी–    बर्दिया
२२७.    सदस्य     शर्मिला पौडेल–    स्याङजा
२२८.    सदस्य     शम्भु दुलाल–    काठमाडौँ
२२९.    सदस्य     शम्भु लामिछाने–    चितवन
२३०.    सदस्य     शिवलाल बहाला–    भक्तपुर
२३१.    सदस्य     शेषकान्त गौतम–    गुल्मी
२३२.    सदस्य     श्रीकृष्ण आत्रेय–    पाल्पा
२३३.    सदस्य     शोभाप्रसाद शर्मा–    बागलुङ
२३४.    सदस्य     सचितानन्द साह–    रौतहट
२३५.    सदस्य     सत्यराम गिरी–    काठमाडौँ
२३६.    सदस्य     सनिश लगेजु–    भक्तपुर
२३७.    सदस्य     सन्तोष रेग्मी–    म्याग्दी
२३८.    सदस्य     सम्राट तुम्बाहाङ्फे–    मकवानपुर
२३९.    सदस्य     सरिता गिरी यादव–    सप्तरी
२४०.    सदस्य     सानुबाबु थापा–    ललितपुर
२४१.    सदस्य     सावित्रा पुडासैनी–    रसुवा
२४२.    सदस्य     सीता बिक    –    डोटी
२४३.    सदस्य     सुदन केसी    –    दाङ
२४४.    सदस्य     सुरेन्द्रमोहन शर्मा–    ललितपुर
२४५.    सदस्य     सुशिला कँडेल–    रामेछाप
२४६.    सदस्य     सूर्यबहादुर शाही–    दैलेख
२४७.    सदस्य     सोमबहादुर कार्की (    महोत्तरी
२४८.    सदस्य     हर्क चौधरी (दीप)–    दाङ
२४९.    सदस्य     हरि पोखरेल–    खोटाङ
२५०.    सदस्य     हरिप्रसाद भट्टराई–    स्याङ्जा
२५१.    सदस्य     हरिप्रसाद लामिछाने–    कास्की

केन्द्रीय सचिवालयको नामावली
१.    संयोजक      वामदेव गौतम–    बर्दिया   
२.    सहसंयोजक  चित्रबहादुर श्रेष्ठ     –     चितवन
३.    सदस्य     केशवलाल श्रेष्ठ–    चितवन
४.    सदस्य     हरिप्रसाद पराजुली–    चितवन
५.    सदस्य     शारदाप्रसाद सुवेदी–    कास्की
६.    सदस्य     बलराम बाँस्कोटा–    काठमाडौँ
७.    सदस्य     सेसुराम भण्डारी–    दाङ
८.    सदस्य     नहेन्द्र खड्का–    बागलुङ
९.    सदस्य      केपी बराल    –    उदयपुर
१०.    सदस्य     उमा कोइराला–    सिन्धुली
११.    सदस्य     कृष्ण खनाल–    चितवन
१२.    सदस्य      बलदेव चौधरी–    उदयपुर
१३.    सदस्य     लालबहादुर थापा–    बाजुरा
१४.    सदस्य     लालबहादुर     बिक–    कञ्चनपुर
१५.    सदस्य     श्रीनाथ बराल–    कास्की
१६.    सदस्य     शान्ता मानवी–    काठमाडौँ
१७.    सदस्य     शिव खनाल–    कास्की
१८.    सदस्य     अगस्त अधिकारी –     अछाम
१९.    सदस्य     कमल श्रेष्ठ    –    गुल्मी    
२०.    सदस्य     नयाँराम थापा –     दैलेख
२१.    सदस्य     रामबहादुर ढकाल –     गोरखा
२२.    सदस्य     ध्रुवराज ढकाल –    सर्लाही
२३.    सदस्य     रामअवतार यादव–    सिराहा
२४.    सदस्य     डिबि कार्की–    स्याङ्जा
२५.    सदस्य     बाबुराम थापा–    तेह्रथुम
२६.    सदस्य     श्रीगोविन्द महर्जन–    ललितपुर
२७.    सदस्य     हरिनारायण महतो –    सप्तरी
२८.    सदस्य     टोपबहादुर खड्का–    बझाङ
२९.    सदस्य     लेखराज रेग्मी–    दाङ
३०.    सदस्य     बुद्धबहादुर बस्नेत–    प्युठान
३१.    सदस्य     रेशम जि.सी.–    सुर्खेत
३२.    सदस्य     प्रेम बराल    –    बारा
३३.    सदस्य     छेदी यादव    –    सप्तरी
३४.    सदस्य     मेखबहादुर भण्डारी–    लमजुङ
३५.    सदस्य     रिखिराम भुसाल (ऋषि)–    पर्वत
३६.    सदस्य     दाताराम खनाल–    इलाम
३७.    सदस्य     सीमा रिजाल–    काठमाण्डौं
३८.    सदस्य     निर्दोष तिमल्सिना–    सिन्धुपाल्चोक
३९.    सदस्य     माया गौतम केसी–    काठमाडौँ
४०.    सदस्य     आनन्दराम फुँयाल–    काठमाडौँ
४१.    सदस्य     पुण्य पौडेल    –    कास्की
४२.    सदस्य     देवी बराल    –    झापा
४३.    सदस्य     गणेश कुँवर–    काठमाडौँ
४४.    सदस्य     टीका बास्तोला ’रेखा’ (    ललितपुर
४५.    सदस्य     अप्सरा न्यौपाने–    जुम्ला
४६.    सदस्य     बेनु शिवाकोटी–    झापा
४७.    सदस्य     यज्ञराज बास्तोला–    कैलाली
४८.    सदस्य     सावित्रा रेग्मी–    मोरङ
४९.    सदस्य     केशवराज खड्का–    काठमाडौँ
५०.    सदस्य     जाल्पा भुसाल–    अर्घाखाँची
५१.    सदस्य     जीवन्ती पौडेल–    कैलाली

केन्द्रीय कार्यालयः
१.  वामदेव गौतम    –    संयोजक
२.  चित्रबहादुर श्रेष्ठ    –     सह–संयोजक
३.  केशवलाल श्रेष्ठ    –     सदस्य
४.  हरिप्रसाद पराजुली –    ,,
५.  शारदाप्रसाद सुवेदी –    ,,
६.     बलराम बाँस्कोटा –    ,,
७.     सेसुराम भण्डारी –    ,,
८.     नहेन्द्र खड्का    –    ,,
९.     केपी बराल    –    ,,

विषयगत, सामुदायिक र वर्गीय किसान संघहरु
किसान संघहरु        संयोजक            सहसंयोजक
१.कफी             शेषकान्त गौतम        नारायणदेव श्रेष्ठ
२. सुपारी         देवी बराल             रामहरि नेपाल
३. अदुवा/बेसार      रामबहादुर थापा         चन्द्रबहादुर न्यौपाने
४. माहुरीपालक         रामप्रसाद पौडेल         सम्राट तुम्बाहाङ्फे
५. दलित÷भूमिहीन     लालबहादुर बि.क         राजकुमार बिक
६. युवा किसान         बाबुराम थापा         निर्दोष तिमल्सिना
७. नर्सरी          सुरेन्द्रमोहन शर्मा         केदार पुडासैनी
८. सिचाइँ/जल     शम्भु दुलाल         सानुबाबु थापा
९. कृषि वन         भारती पाठक        बिर्खबहादुर शाही
१०.अलैँची         आङबाबु लामा         बोधबहादुर चौलागाँई
११. च्याऊ         पिएन अधिकारी         सनिश लगेजु
१२. दूग्ध         नारायण देवकोटा         रामप्रसाद दाहाल
१३. आलु         शिवलाल बहाला         कृष्णबहादुर कार्की
१४. कृषिमजदुर          डिबि कार्की             हरिशरण बुवाल
१५. माछापालक     धु्रव ढकाल             चुलुराम चौधरी
१६. जडिबुटी         हरिनारायण महतो         विनोदकुमार गिरी
१७. पशुपालक         आनन्दराम फुयाँल         भुवनेश्वर सुवेदी
१८. कुखुरापालक     गणेश कुँवर             विमला शर्मा
१९. फलफूल         रिखिराम भूषाल (ऋषि)     लेखराज गौतम
२०.महिला         सीमा रिजाल         जीवन्ती पौडेल
२१. रबर         तारा उपाध्याय सुवेदी     विष्णुहरि देवकोटा
२२. चिया         घनश्याम थापा         उमेश घिमिरे
२३. मसला         घनश्याम न्यौपाने        कृष्ण अधिकारी
२४. खाद्यबाली         रामहरि सुवेदी         रामजी सापकोटा
२५. उखु          रामचन्द्रसिंह क’सहवा     ..................
२६. तरकारी         प्रेम बराल             सत्यराम गिरी


केन्द्रीय विभागहरूको जिम्मेवारी
क्र.सं.    विभाग            प्रमुख        
१.    प्रशिक्षण विभाग         केशवलाल श्रेष्ठ
२.    आर्थिक विभाग         शारदाप्रसाद सुवेदी
३.    विदेश विभाग         बलराम बाँस्कोटा
४.    सहकारी विभाग         सेसुराम भण्डारी
५.    संगठन विभाग         नहेन्द्र खड्का
६.    कानुन विभाग         केपी बराल
७.    प्रचार तथा प्रकाशन विभाग     लालबहादुर बिक
८.    अनुसन्धान विभाग         कृष्ण खनाल

प्रदेश समन्वय समितिहरुको जिम्मेवारी
प्रदेश १
इञ्चार्ज– बलदेव चौधरी
सहइञ्चार्ज–  घनश्याम थापा
संयोजक–  सावित्रा रेग्मी
सहसंयोजक–  रूद्र अधिकारी
प्रदेश नं २
इञ्चार्ज–  ध्रुवराज ढकाल
सहइञ्चार्ज–  रामअवतार यादव
संयोजक–   हरिनारायण महतो
सहसंयोजक– राजकुमार उप्रेती
प्रदेश नं.३
इञ्चार्ज–  केशवलाल श्रेष्ठ
सहइञ्चार्ज–  श्रीगोविन्द महर्जन
संयोजक–  आनन्दराम फुयाँल
सहसंयोजक– नेत्र पौडेल
गण्डकी    प्रदेश
इञ्चार्ज–  शिव खनाल    
सहइञ्चार्ज–  श्रीनाथ बराल
संयोजक–  पुण्य पौडेल    
सहसंयोजक– रामबहादुर ढकाल
            
प्रदेश नं.५
इञ्चार्ज–  हरि पराजुली    
सहइञ्चार्ज–  लेखराज रेग्मी
संयोजक–  बुद्धबहादुर बस्नेत    
सहसंयोजक–  जाल्पा भुसाल
कर्णाली    प्रदेश
इञ्चार्ज–  नयाँराम थापा
सहइञ्चार्ज–  कलबहादुर हमाल
संयोजक–  कृष्णबहादुर बिसी     
सहसंयोजक–  रेशम जिसि
सुदूरपश्चिम    प्रदेश
इञ्चार्ज–  लालबहादुर थापा
सहइञ्चार्ज–  अगस्त अधिकारी
संयोजक–  टोपबहादुर खड्का
सहसंयोजक– यज्ञराज बास्तोला

 जिल्ला समन्वय समितिको जिम्मेवारी
क्रसं.जिल्ला    इञ्चार्ज        सह(इञ्चार्ज        संयोजक        सह(संयोजक
१.     झापा     बेनु शिवाकोटी         तारा उपाध्याय सुवेदी     गोपाल चुडाल        कर्णाखर प्रसाई    
२.     मोरङ     डिल्लिराम शर्मा     राजीव दाहाल         दिनेश फुयाँल        चन्द्रवीर राई
३.     इलाम     दाताराम खनाल     राधा आचार्य         गंगाप्रसाद भट्टराई    टेक बहादुर राई
४.    ताप्लेजुङ     छिरिङ लामा         बुद्ध काङवोहाङ     रामजी अधिकारी    ठाकुरनाथ पौडेल
५.    धनकुटा     उमेश घिमिरे         ढुण्डीराज थापा     पुन्यप्रसाद खतिवडा     शिव आङ्ला
६.    भोजपुर     वीरजङ राई         प्रेम कार्की         दाताराम घिमिरे    बलराम राई
७.    खोटाङ     हरि पोरखेल         जीवन राई’संगीन’     धर्म राई         लिला तामाङ
८.    सुनसरी     झमक पराजुली ’राजन’  पदम लिम्बु         लोकेन्द्र सञ्जेल         भोगेन्द्र डाँगी
९.    ओखलढुंगा     नरेन्द्र खतिवडा     राधा निरौला         नरबहादुर कटुवाल     तिलक कार्की
१०.    संखुवासभा      चन्द्र ब. न्यौपाने     लेखनाथ बुढाथोकी    काशीनाथ दाहाल     छत्र कटुवाल
११.    उदयपुर     पुष्प बस्नेत        दीर्घलाल चौधरी    शिवकान्त चौधरी     रामकृष्ण धामी
१२.    पाँचथर     केहेरसिं चेम्जोङ     गंगा चेम्जोङ        महेन्द्र लुइँटेल         हरिबहादुर चौहान
१३.    तेह्रथुम     चुडामणि बराल    यादव खापुङ         तारामान लिम्बु     कृष्ण उप्रेती
१४.    सोलुखुम्बु     निशान किराती     विष्णु वास्तोला     आङदामी शेर्पा         गोम्बु शेर्पा
१५.    बारा     छविलाल चौधरी     बतहु यादव         रामनाथ बैठा          सरोज ठाकुर
१६.    पर्सा     धनबहादुर श्रेष्ठ     गंगाबहादुर खड्का     शम्भु पाण्डे         सोम लामा
१७.    रौतहट     रामविनय यादव     सचितानन्दसाह     दीपक राय यादव    बोध ब. देवकोटा
१८.    सर्लाही     प्रकाश थापा         दिनेशराज थापा     सुमित्रा श्रेष्ठ        रामहरि प्रसाईं
१९.    धनुषा     मिथिलेश यादव     रामकुमारी महतो     सुरेश कापड        सत्यनारायण यादव
२०.    सिराहा     रामअवतार यादव     रामचन्द्र महतो     उमेश सिंह         रामकुमार साह
२१.    महोत्तरी     रामचन्द्रसिंह कुशहवा    सोम ब. कार्की         परशुराम ठाकुर    रत्नबहादुर कार्की
२२.    सप्तरी     सरिता गिरी यादव    उचितलाल चौधरी     हिराप्रसाद यादव    कुलानन्द चौधरी
२३.    काठमाडौँ     रामशरण ढुंगाना     पार्वती चापागाँई     हरिशरण बरुवाल    बलराम धिताल
२४.    ललितपुर     रामप्रसाद दाहाल    सुरेन्द्रमोहन शर्मा     विश्वलाल श्रेष्ठ        अर्जुन थापा
२५.    भक्तपुर     बाजुराम गिरी         सनिश लगेजु        देवी थापा’उज्ज्वल’    मीनबहादुर थापा
२६.    काभ्रे     वासुदेव शर्मा         लेखराज गौतम     विदुर हुमागाँई        शिव प्रसाद ढकाल
२७.    सिन्धुपाल्चोक बालकृष्ण देउजा     ऋषि बजगाँई         रामकुमार आचार्य    धर्मकृष्ण श्रेष्ठ
२८.    धादिङ     कृष्ण अर्याल         नवराज लुइँटेल     भक्तबहादुर बस्नेत    वेद ब. खाँण
२९.    नुवाकोट     केदार पुडासैनी     गोकर्णराज पाठक     याम ब. खाती        खेमराज कँडेल
३०.    रसुवा     सावित्री पुडासैनी    गोविन्द पौडेल         रेवती प्रसाद अगस्ती    चुडामणि शर्मा
३१.    चितवन     सम्भु लामिछाने     कुलप्रसाद देवकोटा     भगिरथ तिमल्सिना    कृष्ण प्र. सापकोटा
३२.    मकवानपुर     रामहरि सुवेदी         नारायण देवकोटा     सुदर्शन अर्याल        यज्ञ तिमल्सिना
३३.     रामेछाप     बोधबहादुर चौलागाँई     खडानन्द कडेरिया    मुकुन्द कडेरिया    सुशिला कँडेल
३४.     सिन्धुली     उमा कोइराला         कर्ण कार्की ’राजन’     बद्री बहादुर दाहाल    शंकर अधिकारी
३५.     दोलखा     कृष्ण कार्की         दुर्गा थापा         खड्ग उप्रेती        ईश्वर थापा
३६.     गोरखा     जुद्धविलास भण्डारी     राजकुमार बिक      रामबहादुर खड्का     उदयनन्द सिंखडा
३७.     कास्की     हरि लामिछाने         भुवनेश्वर सुवेदी     चुडामणि बराल     विष्णुबहादुर केसी
३८.     लमजुङ     बमबाहादुर थापा     रविन्द्र अधिकारी     ऋषि भारती         सोमराज घिमिरे
३९.     तनहुँ     छविलाल थापा     देवु    विष्ट        सोमराज तिमल्सिना      भरत थापा
४०.     स्याङ्जा     हरिप्रसाद भट्टराई     शर्मिला पौडेल         मुक्तिनारायण सुवेदी      प्रेम हमाल
४१.    मनाङ     युवराज गुरुङ     मीनराशी गुरुङ     बलराम गुरूङ        छिरिङ गुरूङ
४२.    पर्वत     निर्मला भुसाल         मानबहादुर पौडेल     नरनाथ सापकोटा     रूद्रबहादुर क्षेत्री
४३.     बागलुङ    मोहनलाल शर्मा     शोभाप्रसाद गौतम     रामबहादुर केसी    सोमबहादुर थापा
४४.     म्याग्दी     देवबहादुर घले     सन्तोष रेग्मी         खम बहादुर थापा      वेगप्रसाद गर्बुजा
४५.     मुस्ताङ     करनचान्दे गुरूङ     धनबहादुर थकाली                  तामटिङ गुरूङ
४६.     नवलपुर     दुर्गा भण्डारी         एकादत्त वस्ती         रामनारायण भुसाल    चुडामणि शर्मा
४७.     रूकुमपूर्व     धनीमान बुढा         गोपाल रेउले        भिमकान्त उपाध्याय    जयबहादुर मल्ल
४८.     रोल्पा     ऋषिराम रोक्का         नगेन्द्र घर्ती         नेत्रबहादुर डाँगी    वीरबल खड्का
४९.     प्युठान     नेहरसिंह केसी         थम्मन ब. खड्का     शिव ब. केसी        लक्ष्मीप्रकाश राजभण्डारी
५०.     अर्घाखाँची     युवराज पौडेल         देवी बहादुर रायमाझी     छन्द ब. क्षत्री         ढुण्डीराज ज्ञवाली
५१.     गुल्मी     शेषकान्त गौतम     रामप्रसाद पाण्डे     ज्ञानेश्वर घिमिरे         कर्ण ब. जिसि
५२.     पाल्पा     श्रीकृष्ण आत्रेय     मोहन गैरे         घनश्यान गैरे         ठाकुर कार्की
५३.     परासी     दुधनाथ गुप्ता         चन्द्रकान्त ढकाल     कन्हैया कुँहार         राजन आचार्य
५४.     रूपन्देही     रामकिशन केवट ’रामु’     यज्ञ गैरे         कृष्ण पन्थी         खिमानन्द न्यौपाने
५५.     कपिलवस्तु     नारायण भुसाल     ताराजन घिमिरे    शालिकराम पौडेल     भोजराज घिमिरे
५६.     दाङ     घनश्याम पाण्डे     हर्क चौधरी ’दीप’     भीम ब. वली ’महेश’     वीरबहादुर केसी
५७.     बाँके     आरती पौडेल         तारा खत्री ’प्रमेश’     मनवीर थापा         मीनबहादुर थापा
५८.    बर्दिया     विश्वराज थारू         खड्कबहादुर खड्का    शर्मा चौधरी         वीरबहादुर वली
५९.     सुर्खेत    धीरबहादुर शाही     वीरबहादुर बुढा     भक्ति थापा         ओम भारती
६०.     जाजरकोट     वीरबहादुर बस्नेत     नवेन्द्र नेपाली         खिमबहादुर सिंह     विष्णु शर्मा
६१.     सल्यान     कलिराम वली         प्रेमा अधिकारी         प्रेम डाँगी         काली ब. वली
६२.     रुकुमपश्चिम     टेकबहादुर गिरी     वीरबहादुर शाही    रविन्द्र विष्ट धनवीर वली
६३.     दैलेख     सूर्यबहादुर शाही     ताराकिशोर धमला     चन्द्रबहादुर थापा     मिलन कुमाल
६४.     जुम्ला     अप्सरा न्यौपाने     रामकृष्ण चौलागाँई    गोविन्द अधिकारी     टञ्जन हमाल
६५.     कालिकोट     मुनबहादुर थापा    पुनमसिंह घर्ती         रूपक आचार्य         भीम प्रसाद बराल
६६.     मुगु    गोपाल बम         उज्ज्वल थापा         हिमालय भण्डारी     कालीबहादुर रावल
६७.     हुम्ला    बिक फडेरा        देवी लाल         जर्नेल जेठारा         सिंघ बोहोरा
६८.     डोल्पा     जीतबहादुर रोकाया     रामबहादुर बुढा     लक्ष्मी कार्की         धनबहादुर डाँगी
६९.     कैलाली     जीवन्ती पौडेल         जागुराम चौधरी     ओम आचार्य         लहानु थारू
७०.     कञ्चनपुर     फुल्लन थारू          खेम सुवेदी         शेरबहादुर सिंह     टिकु दहित
७१.     डडेल्धुरा    अमर बोहोर बोहोरा     तारा खाती        कमल साउद         हरि पाल
७२.    बैतडी     रमिल बम         महादेव भट्ट         लालबहादुर पाण्डे     धर्म्सिंह ऐर’कपील’
७३.     बझाङ    रबिन्द्र बम         जयबहादुर बोहोरा     दीपक खड्का         लालबहद’रधामी
७४.     बाजुरा     देवीचन्द्र बुढा ’दीपक’     सुशिला सिंह         नन्दबहादुर रोकाया     सहवीर बिक
७५.     डोटी    सीता बिक         रमेशचन्द्र जोशी     बलबहादुर वली     विजय साउद
७६.     अछाम    भीम जनला         कैलु दमाई         दीपक मगर         लक्ष्मी अधिकारी
७७.     दार्चुला     गणेशकुमार जोशी     प्रतापसिंह धामी     गोपी मिश्र         जनक डाँगी

केन्द्रीय कार्यालयका सचिव र उपसचिव बारे
केन्द्रीय कार्यालयको कार्यालय सचिवमा  डिबि कार्की र उपसचिवमा  निर्दोष तिमल्सिना








यसमा तपाईको मत

अन्य समाचार

सामसङको प्रिमियम क्यामरा अब 'एथर्टी एस' मा

सामसङको प्रिमियम क्यामरा अब 'एथर्टी एस' मा

सामसङले हालै नयाँ डिजाइनको साथ ग्यालेक्सी 'एथर्टी एस' प्रस्तुत गरेको छ । ...

सिन्धुका थप दुई शाखा विस्तार

सिन्धुका थप दुई शाखा विस्तार

पछिल्लो समय आक्रमक ढंगले बैंकिङ एकाइ विस्तार गरिरहेको सिन्धु विकास बैंकले एकैदिन थप दुई शाखा विस्तार गरेको छ । ...

इन्टरनेट लिज लाइनको महसुल घट्यो

इन्टरनेट लिज लाइनको महसुल घट्यो

नेपाल टेलिकमले कात्तिक १ देखि लागू हुने गरी इन्टरनेट लिज लाइनको महसुल घटाएको छ । ...

गोंगबुमा सुविधायुक्त सिनेमा हल

गोंगबुमा सुविधायुक्त सिनेमा हल

गोंगबुस्थित अत्याधुनिक सुविधायुक्त सिनेमा हल आइएनआइले प्रदर्शन सुरु गरेको छ । ...

सिजीको लक्की–ड्र सम्पन्न

सिजीको लक्की–ड्र सम्पन्न

चाडपर्वका बेला सिजीले ल्याएको ‘सिजीसँग उत्साह उमंग थाइल्यान्ड जाउँ परिवारसँग’ नामक स्किमको पहिलो चरणको लक्की–ड्र समपन्न भएको छ । ...

बिएमडब्लू मोटराड जिएस सर्टिफाइड ट्रेनिङ

बिएमडब्लू मोटराड जिएस सर्टिफाइड ट्रेनिङ

बिएमडब्लू मोटराड नेपालका आधिकारिक बिक्रेता हिमालयन मोटराडले ‘बिएमडब्लू मोटराड जिएस सर्टिफाइड ट्रेनिङ’ सम्पन्न गरेको जनाएको छ । ...

ओपो रेनोटू एफको नेपालमा विक्रि आरम्भ

ओपो रेनोटू एफको नेपालमा विक्रि आरम्भ

ओपोले नेपालमा आफ्नो बहुप्रतिक्षित मोडल ओपो रेनोटू एफको अक्टोबर १८देखि पाको, न्यूरोड स्थित आफ्नो आधिकारिक शोरुममा आयोजित फर्स्टसेल कार्यक्रम मार्फत...

टिभिएस एक्सचेन्ज मेला सम्पन्न

टिभिएस एक्सचेन्ज मेला सम्पन्न

नेपालका लागि टिभिएस टू ह्विलर्सको एकमात्र आधिकारिक वितरक जगदम्बा मोटर्सले ‘टिभिएस एक्सचेन्ज एन्ड फाइनान्स फेयर’को आयोजना गरेकोे छ । ...

Ncell Footer Ad